Mám rád tento kraj!!!

Nemůžu si pomoc, prostě to nejde.

Dnes večer začínám psát svůj osobní blog na zbrusu nových, velmi low-costových :) stránkách. Netušil jsem, že první příspěvek bude právě dneska, ale stalo se něco, co mě donutilo přemýšlet, psát, sdílet.

Moravskoslezský kraj je razovity, to všichni víme. Relativně vysoká nezaměstnanost tu je. Smog – rovněž přítomen. Ale lidi s obrovským srdcem tady jsou jakbysmed.

Kde jinde se můžeš setkat lidmi na těch nejvyšších pozicích, ať už ze státního nebo soukromého sektoru, kterým se rozsvítí oči, když slyší někoho povídat o svém regionu a který je ochoten do obětovat část svého, již tak okleštěného volného času a přispět k rozvoji kraje. Nejsem si jistý, jestli v Praze či Českých Budějovicích se setkáte s tím stejným. A nebo je to tím, že každý žije, vidí a prožívá SVOU vlastní realitu, kterou žít, vidět a prožívat chce???

Ať ale mi prosím už nikdo nikdy netvrdí, že:

  1. sám nezmůžeš nic,
  2. jsou lidi nahoře a ty jsi ten chudák dole,
  3. ono to nejde.

Po AIESEC jsem si říkal, že mi budou chybět proaktivní lidi, kteří dělají něco navíc. Díky Patriotům MSK se podobná komunita začíná budovat a to ještě k tomu z řady různých oblastí a oborů. Neskutečně cítím, jak mě tohle posouvá dále a jak se vzájemně může obohatit sportovec s architektem a ten pak s podnikatelem či státním úředníkem.

Pokud se obklopuješ takovými lidmi

A pak, že Ostrava nemá budoucnost ….

Zdař Bůh

One thought on “Mám rád tento kraj!!!

  1. Pingback: Notre frère Ahmed ELBOUARI a été élu Président du Corps des Ingénieurs du Parti du Rassemblement National des Indépendants au cours de la réunion l’Assemblée Générale tenue le 14 mai 2017. Les travaux de cette Assemblée ont connu un riche d

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *